Jak to bylo s akcí na DPH od společnosti Modul-Leg®

Je snadné někoho z něčeho obvinit a zamezit mu možnost se bránit. Proto zde napíši článek o tom, jak to bylo s akcí na DPH 100% od firmy Modul-Leg®.

Stavebnici od společnosti Modul-Leg® jsem získal za dohodnutou cenu 1.533.000Kč s akcí na DPH 100%, kde mi tedy byla poskytnuta sleva v původní výši DPH 21%. Bral jsem to tedy jako vcelku dobrou slevu za mé IT služby. Zde přikládám i celou komunikaci ohledně ceny, kterou jsme řešili s panem Maleňákem:

Komunikace s panem Maleňákem z Modul-Leg o ceně za stavebnici s AKCÍ NA DPH 100% část 1.
Komunikace s panem Maleňákem z Modul-Leg o ceně za stavebnici s AKCÍ NA DPH 100% část 1.
Komunikace s panem Maleňákem z Modul-Leg o ceně za stavebnici s AKCÍ NA DPH 100% část 2.
Komunikace s panem Maleňákem z Modul-Leg o ceně za stavebnici s AKCÍ NA DPH 100% část 2.
Komunikace s panem Maleňákem z Modul-Leg o ceně za stavebnici s AKCÍ NA DPH 100% část 3.
Komunikace s panem Maleňákem z Modul-Leg o ceně za stavebnici s AKCÍ NA DPH 100% část 3.

To je vše. Pro pana Maleňáka jsem tuším 2 roky dělal webové práce a jiné IT věci a práce za příslib suprové ceny za stavebnici Modul-Leg®. Byl jsem denně i na dovolené bombardován ohromnou spoustou příkazů, co je potřeba kde udělat, přesouval jsem weby ze serveru na server, musel jsem poslouchat o nějakém wordpress klikátorovi jaký je to… a teď stovky vulgárních nadávek… přebíral jsem web po tom druhém a pak zas vracel (několikrát), protože se udobřili… Zkrátka tuto rádoby super cenu jsem si ve své podstatě odpracoval, vezmeme-li v potaz hodinovou sazbu za vývoj software, pan Maleňák mi dluží slušný balík peněz.

Původní cenová nabídka od společnosti Modul-leg® za celou stavebnici včetně DPH byla 1.665.023 Kč. (níže ještě přiložím celý dokument)

Původní cena s akcí na DPH 50%
Původní cena s akcí na DPH 50%

Rozdíl mezi touto nabídkou a nabídkou odsouhlasenou, je pouze v tom, že na odsouhlasené nabídce je cena ponížená na částku 1.533.000Kč viz komunikace výše a místo plnění interiérových příček polystyrenem měly být plněny celulózou – rovněž viz komunikace výše. K tomu však nedošlo, neboť po prvních drobných problémech zapříčiněných společností Modul-Leg® mi pak pan Maleňák začal vyhrožovat, že mi doúčtuje jakési DPH (jaké? Já dostal nabídky za ucelenou částku s DPH). Viz příkladný obrázek nad tímto odstavcem.  Není mi ani jasné, jak by se toto „doúčtování DPH“ po cca 5 měsících dalo dát do kontrolního hlášení a přiznání k DPH.

Zde přikládám ještě celou cenovou původní nabídku od společnosti Modul-Leg® Absolut včetně materiálu

Předtím jsem si myslel, že jsem skutečně dostal exkluzivní nabídku od pana Maleňáka, ale dnes už vím, že cena je úplně někde jinde (to samé by se dalo sehnat o 1/4 levněji) a i tak jsem dodaný produkt značně přeplatil svojí prací.

PS: ten web, který pan Maleňák má na Modul-Leg® není moje práce (pouze jsem zde doplňoval nějaké prvky jako slidery pro fotky, recaptchu od google a podobně. Dílčí části a drobné opravy po mém předchůdci.) „prasárny podobné tomuto webu“ já nedělám!

Napsat komentář

error: Obsah je chráněn