Proč svépomocí od Modul-Leg©?

Stavbu svépomocí bych za normálních okolností nedoporučil každému, neboť je nezbytné, aby stavitel věděl něco o dřevě – například o práci s ním apod . My ale nestavíme za normálních okolností, stavíme pomocí “nového” systému Modul-Leg©, s nímž je stavba doslova hračkou pro dospělé a podílet se na ní mohou i děti.

Proč chceme stavět dům svépomocí? Vidíme v tom mnoho výhod:

  1. Cena
  2. Rychlost
  3. Pečlivost
  4. Bezkonkurenční přístup od firmy Modul-Leg©

Stavba svépomocí s sebou nese nezbytnost stavebního dozoru, který bude pečlivě zapisovat do stavebního deníku. Do téhož deníku budou také zapisovat vaši dodavatelé dalších služeb (jako třeba dodavatel základní desky).

Je to tedy vlastně velmi jednoduché, důvodů by se jistě dalo najít více, ale myslím si, že tyto jsou ty hlavní, alespoň pro nás. Pojďme se tedy podívat podrobněji na jednotlivé body.

Cena
Nejdůležitějším ukazatelem, v dnešní době, pro běžného smrtelníka je cena. Pakliže vám někdo bude nabízet takřka totéž, a přitom o sta-tisíce, možná i miliony dráž, určitě to člověka přinutí se nad tím zamyslet. Podíváme-li se na cenové porovnání hrubé stavby z Ytongu (3 707 400 Kč bez DPH), dřevostavby VEXTA (3 266 000 Kč bez DPH) a stavebnice pro dospělé Modul-Leg© (1 376 052 Kč bez DPH), zjistíme, že to jde stejně kvalitně a mnohem levněji. U cen z Ytongu nebo od VEXTA si raději nechceme představovat cenu stavby na klíč…

Mnozí jistě mohou namítat, že Ytong je Ytong (cihla je cihla) a dřevostavba od Modul-Leg© nemusí být za tyto peníze kvalitní a podobně. Nepatříme do skupiny střelců, kteří vidí příležitost ušetřit, a tak po ní bez rozmyšlení skočí. Před výběrem dodavatele naší dřevostavby jsme se byli podívat na 2 ukázkách jak se s Modul-Leg© staví. Samozřejmě jsme se také byli podívat i na již stojící domy… Vše v naprostém pořádku a dokonce se na stavbu těšíme!

Rychlost
Druhým velmi důležitým ukazatelem pro naši výstavbu je rychlost. Rádi bychom co nejdříve v našem vysněném domě bydleli.  S touto stavebnicí pro dospělé je to možné. Dovoluji si odhadnout, že hrubá stavba bude trvat nejdéle 4 dny a pátý den se bude pokrývat střecha – nechme se tedy překvapit, jistě sem pak umístíme nějaká videa a fotografie z výstavby.

Pečlivost
Pokud si stavíte svůj dům vlastníma rukama, jistě se budete snažit, abyste měli vše v co nejvyšší možné kvalitě. Je to přeci váš dům, vy v něm budete bydlet další desítky let. Určitě k výstavbě budete mít jiný přístup něž běžný zaměstnanec, který si jde k vám na stavbu odpracovat svých 8 hodin…

Bezkonkurenční přístup od firmy Modul-Leg©
Tento bod myslíme zcela vážně a pevně si stojíme za tím, co říkáme. S panem Maleňákem se dá mluvit zcela na rovinu a věřte, že udělá první i poslední, aby vám vyšel všemožně vstříc. Můžete se s ním setkat na předváděcích akcích nebo přímo u něj v sídle firmy.

Jedna odpověď na “Proč svépomocí od Modul-Leg©?”

Napsat komentář